Le Parkour - Porady, Tutoriale, Nasz Team itp.

Dla początkujących i nie tylko...


#1 2008-08-01 09:19:21

dziewiątka

HEAD ADMIN

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Witam!

Witam wszytkich użytkowników, ale także gości! Ten dział poświęciliśmy na wasze prośby, pytania, problemy, sugestie itp. Na powyższe Ja i Trejo będziemy regularnie odpowiadać. Pytania zapisujcie w nowych topikach lub na nasze E-maile: ad_ri_an@interia.pl  lub  al_ek_sa_nd_er@interia.pl (służbowe)


My wyznaczamy granice, reszta nas naśladuje.
Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia.Krytykować umie każdy głupiec, i wielu z nich tak robi!

Offline

 

#2 2008-08-01 11:49:44

Neo

User

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witam!

Gdzie najlepiej trenować Parkour ?

Offline

 

#3 2008-08-01 13:24:07

OmA^

User

Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 9
Punktów :   -2 

Re: Witam!

K***a tylko wbilem na to forum i juz mnie odwala... zal k***a Neo czy ty czytac umiesz ??? w Nowych topikach (tematach) i to chyba nie jest wielki problem ?? Cwiczysz tam gdzie jest duzo przeszkod na ktorch cwiczysz swoje jumpy , valuty itd. i co to k***a ma byc za post gdzie najlepiej cwiczyc parkour no sorry ale moim zdaniem admini tego forum chca z niego zrobic zbior porad , filmow i wogole strone poswiecona LeParkour ktora bedzie pomagac mlodym i nie doswiadczonym ludziom ktorzy chca zostac tak dobzi jak trejo czy 9iatka i k***a raczej nie chca tutaj miec postow typu : gdzie najlepiej cwiczyc parkour tylko troche bardziej rozwieniete i przemyslane wypowiedzi to wszystko z mojej strony pozdro

(Edytowałem bo nie wolno przeklinać, Trejo)


Mój stary nie ma jaj!!!

Offline

 

#4 2008-08-11 17:16:40

dziewiątka

HEAD ADMIN

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Re: Witam!

Według mnie można takie posty tutaj pisać! W końcu dla Neo jest to problem na który chce mieć odpowiedź! Zgadzam się jednak z tym, że Neo nie uwzględnił tego pytania w nowym topiku!


My wyznaczamy granice, reszta nas naśladuje.
Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia.Krytykować umie każdy głupiec, i wielu z nich tak robi!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora