Le Parkour - Porady, Tutoriale, Nasz Team itp.

Dla początkujących i nie tylko...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-01-05 02:13:34

Trejo

HEAD ADMIN

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 40
Punktów :   

Gazeta o Parkour ?!?!

Jak wielu z was wie moim idolem jest Hugh Hefner... Ostatnio rozmyślałem o jego życiorysie i nagle szok, olśnienie, idea... Po prostu super pomysł (^^) Założę czasopismo! Pomoc mile widziana dziewiąteczko I jak zawsze ten sam problem... Logo i nazwa nie przychodzą do głowy... Liczę na sugestie... Będzie formatu a4, ale zanim zaczniemy ostro działać, wydana zostanie wersja beta dostępna w formacie pdf... (dokument komputerowy tylko do odczytu) Wersja beta do pobrania będzie w dziale download (dam link), który stworzymy po znalezieniu nazwy i zaprojektowaniu logo... Zdradzę tylko że poza parkour, akro, capoeira itd. (będzie mnóstwooo tutoriali) znajdą się też strony (1-3) rodem z Playboy'a   Nie zabraknie również wszelkiego rodzaju nowinek i artykułów, np.: premiery motoryzacyjne i filmowe, gierki i inne, ale oczywiście będzie ich mniej niż o parkour   Przewidywana częstotliwość to miesięcznik, ale wszystko może się zmienić... Udanych pomysłów na nazwę

Pozdro, Olek (Trejo)

Offline

 

#2 2009-01-05 04:07:54

Trejo

HEAD ADMIN

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 40
Punktów :   

Re: Gazeta o Parkour ?!?!

Ale późno pisze, 4:00 w nocy... Ale mam dobre wieści! Popytałem ekspertów (w czym samego Hugh Hefnera!!!!!!!!!!!!!!(...)) i zrobiłem już spis treści i ogólny zarys, czyli wersję beta wersji beta xP są duże szanse, że niedługo będzie można poczytać magazyn ,,chwilowo-bez-nazwy" xP Prosze o propozycje nazwy! Logo już mamy i przedstawimy w premierowym numerze!

Pozdro, i szczęśliwego nowego roku!

Offline

 

#3 2009-03-08 17:42:10

Trejo

HEAD ADMIN

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 40
Punktów :   

Re: Gazeta o Parkour ?!?!

Mamy już nazwę i logo... W najbliższym czasie zostany wystawiony do pobierania pierwszy numer...

Offline

 

#4 2009-09-29 19:57:15

diverspk

User

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Gazeta o Parkour ?!?!

co z tą gazetą?

Offline

 

#5 2009-10-04 15:21:40

dziewiątka

HEAD ADMIN

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Re: Gazeta o Parkour ?!?!

Pracujemy nad nią.


My wyznaczamy granice, reszta nas naśladuje.
Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia.Krytykować umie każdy głupiec, i wielu z nich tak robi!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
materace hilding